MANİFESTOMUZ

Eşit Eğitim Hakkı

YAPACAKLARIMIZ

   Olmazsa olmazımız, eğitim dönemi boyunca yapacağımız Ara sınav ve deneme sınavlarımızla 10 Kişilik Seviye Sınıflarında eğitimler verilmesi.

 

    Öğrencilerin eğitim yılı boyunca olacakları sınav sonuçlarının maksimum 48 saat içinde web sayfamızdan  paylaşılması.

 

  Öğrencilerimizin sene başından sene sonuna kadar yapılacak sınavlarında göstermiş oldukları performansların raporlanması.  

 

  Evlerinde ders çalışan öğrencilerin, akşam 21:00 a kadar öğretmenlerine Whatsapp tan veya öğretmene ait ONLINE eğitim linkinden sorularını göndererek, anlatarak cevaplanmalarının sağlanması.

 

  Eğitim danışmanı tarafından derse katılmayan öğrencilerin velilere günlük olarak bilgilendirmelerinin yapılması.

 

  Öğretmenler ile kurumumuzda yüz yüze öğrencisi hakkında görüşmek isteyen velilerimizin ilgili öğretmen/öğretmenleriyle randevu alarak görüşebilmeleri.

 

    Kayıtlar esnasında tüm velilere eşit davranılması için belirtilen rakamlar üzerinden kayıt işlemlerinin yapılması herhangi bir iltimas gösterilmemesi.

 

   Dönemsel kayıt yenileme işlemlerinden mevcut velilerimizin uygulanacak fiyatlarda yeni öğrenci fiyat artışlarına karşı Korunması.

 

  Olası kayıt iptallerinde, öğrencinin kayıt iptalinin yapacağı güne kadar girmiş olduğu ders Saat sayısı + Yayın ücreti + MEB Özel öğretim yönergesi madde 56 ya göre 10% kayıt iptal bedeli hesaplanarak iptal işlemlerinin gerçekleştirilmesi.

 

 

 YAPMAYACAKLARIMIZ

 

     Ne kadar talep olursa olsun 10 kişilik sınıf düzeninden taviz verilmeyecektir.

 

      Arkadaş, kardeş vs gibi gerekçelerle aynı sınıfta olmak isteyen öğrencilere taviz verilmeyecek, her öğrenci seviyesine uygun sınıflarda eğitim alacaktır.

            Ders saatleri esnasında Veli-Öğretmen görüşmeleri yapılmayacaktır.

 

     Raporu olmayıp keyfi devamsızlık yapan öğrenciye telafi eğitimi verilmeyecektir.

 

     Olası kayıt iptallerinde MEB mevzuatları dışına çıkılmayacaktır.